deluxe-festival

Program 2015

Se hva som skjer

Torsdag 27. aug


FRISK & FERSK kl. 18:00 - 20:00

  1. Emil Bjørgaas
  2. Marius Thorkildsen
  3. Martin Lepperød
  4. Anna Kompelien
  5. Alexander Økland
  6. Sindre Svendby
  7. Roland Sebastian Grov
  8. Miriam Larsen

Konferansier: Ole Soo

Kjøp billetter her


EPLEHAGEN kl. 20:30 - 22:00

  1. Terje Sporsem
  2. Tommy Steine
  3. Andrè Jerman
  4. Henrik Farley
  5. Halvor Johansson

Konferansier: Ørjan Burøe

Kjøp billetter her


KLUBBKVELD DELUXE kl. 21:00 - 23:00

  1. Henrik Bjørnson
  2. Sofie Frøysaa
  3. Amir Asgharnejad
  4. Christian Mikkelsen
  5. Odin Eiriksson

Konferansier: Jonas Rønning

Kjøp billetter her


Fredag 28. Aug


FRISK & FERSK kl. 18:00 - 20:00

  1. Merethe Lindstad
  2. Fredrik Falch
  3. Vibeke Børresen
  4. Iselin Korslund
  5. Gro Bakken
  6. Marius Thorkildsen
  7. Kristoffer Ommen
  8. Marthe Kindervaag

Konferansier: Adam T

Kjøp billetter her


EPLEHAGEN kl. 20:30 - 22:00

  1. Jonas K. Bergland
  2. Martin Beyer-Olsen
  3. Cecil Moroni
  4. IMPRO TEATER
  5. Olli Wermskog
  6. Mikkel Niva
  7. Cathrine Frost Andersen

Konferansier: Lars Berrum

Kjøp billetter her


KLUBBKVELD DELUXE kl. 21:00 - 23:00

  1. Bjørn Henning Ødegaard
  2. Henrik Thodesen
  3. Jørgen Ep
  4. Lasse Gruber
  5. Siri Seljeseth

Konferansier: Janne Rønningen

Kjøp billetter her


LATE NIGHT kl. 23:00 - 00:15

  1. Erlend Osnes
  2. Christer Torjussen
  3. Rasmus Wold
  4. Nils Erik Flatø
  5. Jan Tore Kristoffersen

Konferansier: Thomas Leikvoll

Kjøp billetter her


Lørdag 29. Aug


FRISK & FERSK kl. 18:00 - 20:00

  1. Jonis Josef
  2. Marthe Grevle
  3. Tonje Jordbakke
  4. Emilie Kristiansen
  5. Jan-Andre Olsen
  6. Marthe Hamarheim
  7. Kim Hafskjær
  8. Laurits Lundgaard

Konferansier: Anders McAuley

Kjøp billetter her


EPLEHAGEN kl. 20:30 - 22:00

  1. Dag Sørås
  2. Pernille Sørensen
  3. Jonna Støme
  4. Henrik Fladseth
  5. Dex Carrington

Konferansier: Jånni K.

Kjøp billetter her


KLUBBKVELD DELUXE kl. 21:00 - 23:00

  1. Vidar Hodnekvam
  2. Espen Thoresen
  3. Jim Swann
  4. Henrik Gjøen
  5. Jahn Gorakh

Konferansier: Joachim Skage

Kjøp billetter her


TUSVIK & TØNNE LIVE kl. 22:30 - 23:30

Kjøp billetter her


LATE NIGHT kl. 23:00 - 00:15

  1. Christoffer Schjelderup
  2. Trine Lise Olsen
  3. Geir Ottar Askvik
  4. Ronny Torsteinsen
  5. Francisco Briceno

Konferansier: Jon Schau

Kjøp billetter her



(K) Konferansier

Med forbehold om endringer i programmet


Aldersgrense 18 år.

Åpningstider Josefine Vertshus Tors – fre 17:00 - 02:30

Lør 15:00 – 02:30


Matservering, grill, bar og musikk i bakgården.